Gülüş Estetiği

Hollywood Smile Gülüş Estetiği

Gülüş Estetiği

Doğallığı ve Güzelliği Buluşturan Özel Dokunuş !

Doğal görünümlü ve düzgün sıralanmış dişlerle ahenkli bir gülümseme, yüz estetiğinin en önemli unsurlarından biridir. Güzel bir gülümseme, iyi görünmenin yanısıra, iyi hissetmeyi de sağlar, hayata bakışı olumlu etkiler ve sosyal yaşamda özgüveni artırır.

 Gülüş estetiği, dişlerin renk, şekil ve boyutlarının kişiye özel tasarımlar ile düzenlenmesini   amaçlayan kapsamlı bir tedavi yaklaşımıdır. Diş beyazlatma, porselen lamina kaplamalar, diş eti estetiği gibi birçok seçenek içerir.

Gülüş Estetiği Nedir?

Gülüş estetiği, dişlerin renk, şekil, boyut ve düzenini düzeltmeyi amaçlayan kapsamlı bir tedavi yaklaşımıdır. Beyazlatma, porselen lamina kaplamalar, diş rengini düzeltme gibi birçok seçenek içerir.

Gülüş Estetiği Hizmetlerimiz

  1. Diş Beyazlatma: Diş yüzeylerindeki lekelerin ve sararmaların kaldırılması ile dişlere doğal bir parlaklık kazandırılır.
  2. Laminate Veneer Kaplamalar: Porselen laminate veneer kaplamalar ile dişlere doğal ve estetik bir görünüm kazandırılabilir.
  3. Zirkonyum Kaplamalar: Zirkonyum kaplamalar, estetik ve dayanıklılığı bir araya getirerek doğal bir gülüş sağlar.
  4. Diş Düzeltme: Görünür tel kullanmadan, şeffaf plaklarla dişlerinizi düzelten şeffaf plak tedavisi gibi tedavi seçeneklerimizle doğal bir görünüm elde edilir.
null

Diş Beyazlatma Tedavisi

Diş beyazlatma tedavisi ile diş yüzeylerindeki lekeler ve sararmalar kaldırılır ve dişlere doğal bir parlaklık kazandırılır.

null

Porselen Lamina Kaplama Tedavisi

Porselen lamina kaplama, estetik bir dönüşüm sağlayarak dişlerinizi doğal bir görünüme kavuşturur ve dayanıklı bir çözüm sunar.

null

Gummy Smile Tedavisi

Gummy smile tedavisi dişler, diş etleri ve dudaklar arasında estetik dengenin sağlanmasına yönelik bir tedavi yöntemidir.

Bilgi Al
Prodent Destek
Merhaba Prodent olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?