Can ERGENE

Dişhekimi Can Ergene, 1958 yılında ABD'de doğdu. Lise ve üniversite eğitimini ailesinin görevi nedeniyle ile bulunduğu Erzurum’da tamamladı. 1981 yılında, Atatürk Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl ABD’ye giderek New York Dental School da eğitim aldı ve 1986 yılına kadar  çeşitli teknik ve  klinik deneyimler kazandı.  

1986 yılında Türkiye’ye dönerek askerlik görevini tamamladı ve 1988 yılından itibaren İstanbul’da serbest dişhekimi olarak çalışmaya başladı. Yurtiçi ve yurtdışında birçok bilimsel kongre ve mesleki toplantılara katılan Can Ergene, 1990 yılından itibaren çalışmalarını implantoloji ve estetik dişhekimliği alanlarında yoğunlaştırdı. Diş implantlarını Türkiye’de ilk defa uygulayan ekip içerisinde yer aldı. Halen, Nişantaşı'ndaki kliniğinde, dişhekimliği alanında son yıllarda yaşanan bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, hastalarının hizmetine sunmaktadır. Dt.Can Ergene, 2008 yılında, Göktürk'te Prodent/Özel Ergene Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’ni kurdu ve halen 8 kişilik ekibi ile birlikte çalışmalarını, Nişantaşı ve Göktürk kliniklerinde sürdürmektedir.

The International Congress of Oral Implantologists,  Ossoentegrasyon Derneği  (OSSADER) ve Estetik Dişhekimliği Derneği (EDAD) üyesidir.  Aynı zamanda İstanbul Rotary Klübü üyesi olan Dr. Can Ergene evli ve iki erkek çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.   

HIZLI RANDEVU FORMU

 

Doktorlarımız